Lange wandeling op zondag 7 november bij Etten-Leur

Iedere eerste zondag van de maand organiseert NWGR een lange wandeling. Introducees en andere belangstellenden kunnen eveneens deelnemen. De meeste mensen lopen dan gewoon, zonder stokken.

Zondagmorgen 7 november vindt de volgende maandelijkse lange wandeling plaats van NWGR. Na de bosgebieden bij Hooge Mierde van de afgelopen wandeling gaan we ditmaal op pad door het mooie open polderlandschap ten noorden van Etten-Leur. Start van de wandeling is om 09:00 uur vanaf Café-Restaurant ‘In den Molen’ (Zwartenbergse Molen), Zevenbergseweg 21, Etten-Leur.

Zoals gebruikelijk wordt om 08:30 uur vertrokken vanaf de parkeerplaats bij restaurant De Vijf Eiken. Houd er rekening mee dat een gedeelte van de route zompig kan zijn. Goede, waterdichte wandelschoenen zijn daarom vereist. In verband met de mogelijke terreinomstandigheden is er ditmaal geen route van ca. 5 kilometer uitgezet. Er wordt alleen een route gelopen van ca. 10 kilometer.

Zowel leden als introducees zijn van harte welkom om aan deze mooie wandeling deel te nemen. Onderweg zal uitleg worden gegeven over alle natuurprojecten die nabij Etten-Leur worden uitgevoerd.

Bij slechte weersomstandigheden is het verstandig om te bellen met Peter von Meijenfeldt, 06-53254002 of de wandeling doorgang zal vinden.

Belangstelling voor Nordic Walking en onze vereniging? Hier kun je onze laatste nieuwsbrief lezen. In ons archief kun je al onze nieuwsbrieven bekijken. Via onze kalender kun je zien wanneer wij trainen.

Lid worden van onze vereniging? Je kan je hier aanmelden.


    Nieuwsbrieven

    Nieuwsbrieven vind je in ons archief

    Archief

    Oude berichten

Top