Lange wandeling op zondag 1 augustus door het Chaamse Bos

Iedere eerste zondag van de maand organiseert NWGR een lange wandeling. Introducees en andere belangstellenden kunnen eveneens deelnemen. De meeste mensen lopen dan gewoon, zonder stokken.

Op zondagmorgen 1 augustus wordt een lange wandeling gehouden. Plaats van handeling is het Chaamse Bos. Door het uitgestrekte bosgebied wordt een avontuurlijke route afgelegd van iets meer dan 10 kilometer. Onderweg wordt bij een uitspanning ‘aangelegd’ voor een verfrissing of een kop koffie.

Zoals gebruikelijk wordt om 08:30 uur vertrokken vanaf de Vijf Eiken. De wandeling start om 08:45 uur vanaf Feestlocatie The Lodge, Alphensebaan 14 te Gilze. Parkeren kan in de berm van de Alphensebaan tegenover The Lodge, dus niet op de parkeerplaats bij The Lodge.

Voorafgaande aanmelding is voor deze wandeling niet nodig.

Belangstelling voor Nordic Walking en onze vereniging? Hier kun je onze laatste nieuwsbrief lezen. In ons archief kun je al onze nieuwsbrieven bekijken. Via onze kalender kun je zien wanneer wij trainen.

Lid worden van onze vereniging? Je kan je hier aanmelden.


    Nieuwsbrieven

    Nieuwsbrieven vind je in ons archief

    Archief

    Oude berichten

Top