Nieuwe beginnerscursus start op zaterdag 5 maart

Ongetwijfeld met ongeduld wachten enkele belangstellenden de startdatum af voor de volgende beginnerscursus van NWGR. Als startdatum is hiervoor nu vastgesteld zaterdag 5 maart aanstaande. Dit onder voorbehoud dat de weersituatie het toelaat. De beginnerscursus wordt ook ditmaal geleid door INWA/NWGR-instructeur Anton de Vet. Hij wordt hierbij terzijde gestaan door Ank Molendijk.

Aanmelding voor deelname aan de cursus is nog mogelijk via .

Op zaterdag 5 maart start de cursus om 09:00 uur met een theorie introductie en een eerste praktische kennismaking. De hierop volgende vijf zaterdagen volgen de technieklessen. De kosten voor de cursus bedragen 50 euro. Hierin begrepen is het gebruik van cursus-poles tijdens de cursus.

Voor meer informatie: 06-53254002 (Peter von Meijenfeldt)

Belangstelling voor Nordic Walking en onze vereniging?

In ons archief kun je al onze nieuwsbrieven bekijken. Via onze kalender kun je zien wanneer wij trainen.

Lid worden van onze vereniging? Je kan je hier aanmelden.


    Nieuwsbrieven

    Nieuwsbrieven vind je in ons archief

    Archief

    Oude berichten

Top