Lange wandeling op zondag 4 juli door Gorp en Roovert

Iedere eerste zondag van de maand organiseert NWGR een lange wandeling. Introducees en andere belangstellenden kunnen eveneens deelnemen. De meeste mensen lopen dan gewoon, zonder stokken.

Zondagmorgen 4 juli voert de maandelijkse lange wandeling ons door de mooiste delen van het landgoed Gorp en Roovert ten zuiden van Goirle. Na een wandeling van ongeveer 10 kilometer kunnen we nagenieten bij Party-restaurant De Nieuwe Hoef. Het vertrek vanaf De Vijf Eiken is om 08:30 uur.

Startlocatie van de wandeling is het parkeerterrein bij De Nieuwe Hoef, Gorp aan de Ley 1 in Hilvarenbeek. Rijd vanaf Tilburg richting Poppel langs Goirle. Bij de tweede rotonde na Goirle, richting restaurant Roovertse Leij gaan. Volg vervolgens rechtdoor het half verharde Gorps baantje ca. 1,5 kilometer en sla daarna in het bos linksaf naar de Nieuwe Hoef. Tegenover de Nieuwe Hoef is het parkeerterrein.

De wandeling start om 08:55 uur. Voorafgaande aanmelding is niet nodig voor deze wandeling.

Belangstelling voor Nordic Walking en onze vereniging? Via ons archief kunt u al onze nieuwsbrieven bekijken. Via onze kalender kunt u zien wanneer wij trainen.

Lid worden van onze vereniging? U kunt zich hier aanmelden.


    Archief

Top